O firmie

SLET - Narzędzia dla profesjonalistów w każdej branży od 1982 r.

Firma SLET Sp. z o.o. została założona w 1982 roku.

Prowadzimy sprzedaż, serwis oraz wypożyczalnię profesjonalnych narzędzi, maszyn, urządzeń, elektronarzędzi, osprzętu i materiałów eksploatacyjnych.

Nasi klienci cenią nas za fachowe doradztwo techniczne oraz wsparcie w rozwiązywaniu ich indywidualnych problemów technicznych.

Swoją przewagę konkurencyjną budujemy w oparciu o entuzjazm i pasję naszych pracowników, systematyczny wzrost jakości świadczonych usług serwisowych oraz rozszerzenie oferty wypożyczalni.

Gazele Biznesu 2016
nagrody slet

Misją Firmy SLET jest stałe podnoszenie efektywności biznesowej naszych klientów. Firma w 2015 roku wdrożyła KODEKS DOBRYCH PRAKTYK

SLET Sp. z o.o. jest właścicielem sklepu internetowego SLET24.PL

AKTUALNOŚCI FIRMOWE

15
Paź
Jakość i niezawodność przemysłowych nagrzewnic powietrza

SLET od 20 lat oferuje wysokiej jakości przemysłowe nagrzewnice powietrza firmy Master. Historia marki Master miała swój początek w Stanach Zjednoczonych, gdzie powstała pierwsza nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin. Obecnie produkty marki Master są projektowane i produkowane w zakładach pod Weroną we Włoszech. Master jest liderem na rynku w produkcji i sprzedaży mobilnych urządzeń do […]

Posted in: Innowacje techniczne,
Tags: master, nagrzewnica, ogrzewanie, przemysłowa, serwis,
04
Lip
Spotkanie z okazji przekształcenia Sklepu Firmowego w Salon Innowacji technicznych SLET [fotorelacja]

W piątek 15 czerwca 2018 roku odbyło się oficjalne otwarcie Salonu Innowacji Technicznych SLET. Spotkanie rozpoczął Dyrektor – Krzysztof LACH wraz z Prezesem Zarządu SLET Marianem Kubicą.

Posted in: Dni otwarte, SLET, Wydarzenia firmowe,
Tags: elektronarzędzia, narzędzia oscylacyjne FEIN, narzędzia pomiarowe, obróbka metalu, salon innowacji technicznych,
24
Kwi
Wyróżnij swój ogród na wiosnę – raty 0% STIHL

Wyróżnij swój ogród na wiosnę i skorzystaj z rat 0% na cały asortyment STIHL – bez wpłaty własnej, bez prowizji i odsetek.

Posted in: Aktualności z branży, SLET,
Tags: kosiarka, kosiarka viking, raty 0%, stihl, wiosenne raty,
21
Gru
Świąteczne spotkanie pracowników SLET [fotorelacja]

Boże Narodzenie coraz bliżej, w naszej firmie świąteczna atmosfera zagościła na dobre w trakcie spotkania wigilijnego 20 grudnia. Wzięli w nim udział wszyscy pracownicy. Prezes naszej firmy – Marian KUBICA złożył wszystkim świąteczne serdeczne życzenia. Następnie przyszedł czas na wspólne rozmowy i kosztowanie świątecznych smakołyków. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Posted in: SLET, Wydarzenia firmowe,
28
Lis
Innowacje w obróbce stali nierdzewnej. Podsumowanie Warsztatu Fachowca

W dniu 23 listopada 2017 roku w salonie firmy SLET odbył się pierwszy z cyklu branżowych Warsztatów Fachowca. Podczas wydarzenia organizowanego we współpracy z firmami ESAB, NORTON, FEIN i METABO zostały zaprezentowane nowe technologie pt. “Systemowe rozwiązania do obróbki stali szlachetnej”.

Posted in: Dni otwarte, Innowacje techniczne, SLET, Szkolenia produktowe,
Tags: Esab, fein, Metabo, norton, stal nierdzewna, stal szlachetna, warsztat fachowca,
27
Wrz
Narzędzia skrawające o doskonałej precyzji

W tym tygodniu gościliśmy w naszej firmie przedstawicieli firmy Integra Tools, która zajmuje się dostarczaniem narzędzi skrawających oraz rozwiązań technologicznych na potrzeby przemysłu maszynowego.

Posted in: Innowacje techniczne, Szkolenia produktowe,
Tags: gwintowniki, narzędzia do frezowania, narzędzia do gwintowania, narzędzia do wiercenia, narzędzia skrawajace, pilniki obrotowe,